tarihinde yayınlandı

Mercedes Velur Halı Paspas Çeşitleri

mercedes velur paspasları

Mercedes Velur Halı Paspasları

Mercedes velur halı paspas takımı firmamız tarafından Hollanda ve Belçika menşeili otomotiv halıları kullanılarak ilgili araca tam uyumlu olarak imal edilirler. İmal edilen her halı paspas özel kauçuk tabanları ile otomobilin taban halısını her türlü sıvı sızıntısına karşı etkin bir şekilde korumaktadır. Kauçuk tabanın bir başka olumlu özelliği ise paspasa ekstra bir dayanım vermesi ve uzun bir kullanım ömrü sunmasıdır. Paspaslar Mercedes orijinal halı paspas ölçüleri ile aynı ölçülere sahip olarak üretilirler. Orijinal paspaslara yetkili serviste çok daha fazla para ödemenize gerek kalmadan aynı özelliklerde paspaslara sahip olabilirsiniz.

Halı paspaslar sıradan kauçuk paspaslardan belirli özellikleri ile ayrılırlar. En temel farklılık üretimde kullanılan tüm halıların özel otomotiv standartlarına uygun olarak üretilmiş olmasıdır. Bu sayede halı paspaslar gönül rahatlığı ile otomobil içinde kullanılabilirler. Kauçuk paspaslarda sıklıkla özellikle yaz aylarında görülen koku problemi halı paspas çeşitlerinde görülmez. Kauçuk paspaslar atık malzemelerin geri dönüşümü metodu ile üretildiklerinden otomobil içinde istenmeyen bir koku yapabilirler. Bu paspaslar insan sağlığına zararlı bileşenler içerdiğinden otomobil içinde kullanılmasını önermiyoruz.

mercedes siyah halı paspas

 

Mercedes Aracınız İçin Üretilmiş Paspas Kenar Rengini Siz Belirleyin

Halı paspas kenarı rengi kullanıcı tarafından belirlenebilir. Özel kenar rengi ile sadece aracınız için zevkinize uygun şekilde üretilmiş özel halı paspaslara sahip olabilir, aracınızın iç mekanını güzelleştirebilirsiniz. Paspas kenarı rengi otomobil gövde rengine uygun bir renk olabileceği gibi tamamen farklı aykırı bir renkte olabilir. Aykırı renklerin bir arada kullanımı sportif bir görüntü verecektir. Paspas kenarı seçimini ürü siparişi ekranından kolaylıkla yapılabilir.

mercedes kanallı paspas

 

Paspasınızı Mercedes Ve Amg Metal Logoları İle Süsleyin

Mercedes logolu paspas arayışındaysanız size bir haberimiz var. Ürettiğimiz halı paspasları istenirse metal logolar ile özelleştirebiliyoruz. İster Mercedes, ister Amg logo seçimini ürün siparişi ekranından yapabilirsiniz. Metal logolar nakış işleme logolara göre kalite algısı yüksek bir imaj sağlıyor. Logo boyutları 11*2,5 cm olup aisi 304 kalite paslanmaz çelikten özel nokta desenli sacdan üretilmektedir. Metal logolar ön iki paspasın istediğiniz konumuna yerleştirilebilmektedir.

mercedes amg logo

 

Halı Paspası Nasıl Temizlerim ?

Aslında bu sorunun cevabı kullanılan malzemeye göre değişmektedir. Velur olmayan halı paspası istediğiniz kadar yıkayın veya fırçalayın tam olarak temizlenmeyecektir. Çünkü dokuma yapısı içinde tozu ve yabancı maddeyi içinde tutar ve ne kadar uğraşırsanız uğraşın tam bir temizlik olmayacaktır. Velur halı paspas sık dokuma yapısı ile tüm pisliği üzerinde tutar tüyleri arasına almaz. Velur malzemeden imal edilmiş bir ürünü silkelemek bile yeterli olacaktır. Detaylı bir temizlik için ise paspası basit bir el fırçası yardımıyla fırçalayabilirsiniz. Paspası geleneksel yöntemler ile yıkayabilirsiniz. Yıkadıktan sonra tam olarak kurutmalı ve araca öyle sermelisiniz. Tam kurutulmadan serilen halı paspaslar otomobil içinde istenmeye bir kokuya sebep olabilir. Bunun önüne geçmek için mutlaka paspasınızı yıkadıktan sonra tam olarak kurutun. Halı paspaslar çamaşır makinesi içinde yıkanmaya uygun değildir. Yine aynı şekilde paspaslar basınçlı su ile durulanamazlar. Bu şekilde paspası yıkamak ömrünü kısaltacaktır.

mercedes slk halı paspas

 

Mercedes Aracıma Uygun Halı Paspası Nasıl Sipariş Verebilirim

Halı paspas sipariş vermeden önce aracınızın üretim yılını ve segmentini belirlemelisiniz. Bu bilgileri edindikten sonra bizi arayabilir ve aracınıza uygun paspas modeli için yardım talep edebilirsiniz. Mercedes araçlarda her otomobilin şasi numarası W,A gibi harfler ile başlar. Bu harflerin hemen sonrasında 3 adet rakam yer almaktadır. WXXX olan bu kodu bize iletmeniz uyumlu paspas modelini belirlememiz için yeterli olacaktır.

mercedes klipsli paspas

 

Mercedes A Serisi Halı Paspas Çeşitleri

Mercedes A serisi için paspas sipariş verecekseniz Mercedes A180 paspas arıyorum demeniz yeterli olmayacaktır. Aynı zamanda aracınızın üretim yılını paylaşmanız veya kasa kodunu paylaşmanız gerekmektedir. Paspas seçimini aşağıda bulunan linke tıklayarak yapabilirsiniz. Paspasınıza dilerseniz metal logo ekletebilirsiniz.

Mercedes A serisinin ilk araçlarında zeminde paspası tutan klips yokken sonraki modellere tutucu klips eklenmiştir. Üretimini yaptığımız ürünlerde eğer aracınızın taban halısında klips mevcut ise tam uyumlu ürettiğimiz paspasta da bu klips yer almaktadır.

Mercedes A Serisi Paspas Seçimi İçin Tıklayınız

 

Mercedes B Serisi Halı Paspas Çeşitleri

Mercedes A serisinde olduğu gibi bu ürün içinde B180 paspas ihtiyacım var demek yeterli olmayacaktır. Yine W ile başlayan kasa kodu ve otomobilin üretim yılı paylaşılmalıdır. Taban halısında klips var ise üretilen paspasta da klips olacaktır. Ayrıca paspasınızı sipariş verirken metal logo ekletebileceğinizi unutmayın. Aşağıdaki linke tıklayarak B serisi paspas çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Mercedes B Serisi Paspas Seçimi İçin Tıklayınız

mercedes gri halı paspas

 

Mercedes C Serisi Halı Paspas Çeşitleri

Ülkemizde en çok bulunan Mercedes serisi C serisidir diyebiliriz. C serisi pek çok farklı modele sahiptir. Bazı modellerde cabrio ve coupe gövde stilleri de vardır. Paspas siparişi verirken C200 paspas, Mercedes C180 paspas arıyorum demek yeterli olmayacaktır. Aracınızın üretim yılını paylaşmanız veya W ile başlayan kasa kodunu bizimle paylaşmanız gerekmektedir. Paspasınıza dilerseniz Amg veya Mercedes metal logosu da ekletebileceğinizi hatırlatalım.

Mercedes C Serisi Paspas Seçimi İçin Tıklayınız

mercedes orjinal halı paspas

 

Mercedes CL Serisi Halı Paspas Çeşitleri

CL 500, CL 600 gibi modellere sahip olan CL serisi için yine sipariş verirken w ile başlayan kasa kodunu paylaşmanız gerekmektedir. W ile başlayan kasa kodunu bilmiyorsanız aracınızın üretim yılını bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. Paspasınızı metal logolar ile de süsleyebileceğinizi hatırlatalım.

Mercedes CL Serisi Paspas Seçimi İçin Tıklayınız

 

Mercedes CLA Serisi Halı Paspas Çeşitleri

Mercedes Cla orijinal paspas ölçüleri birebir aynı olarak üretilen halı paspas siparişi vermeden önce aracınızın üretim yılını veya kasa kodunu paylaşmalısınız. Paspas halılarını ürün sayfasından görüntüleyebilir ve en uygun paspas seçimini yapabilirsiniz. Metal logo ile de paspaslarınızı özelleştirebilir ve yalnızca aracınıza özel üretilmiş velur halı paspasa sahip olabilirsiniz.

Mercedes CLA Serisi Paspas Seçimi İçin Tıklayınız

mercedes vito halı paspas

 

Mercedes CLK Serisi Halı Paspas Çeşitleri

Sportif görünümü ile dikkat çeken Mercedes CLK serisi için halı paspas çeşitlerini aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. Sipariş verirken CLK 200 paspas istiyorum demeniz yeterli olmayacaktır. Aracınızın üretim yılını veya W ile başlayan kasa kodunu paylaşmanız gerekmektedir. Daha sonra ürün sayfasından oto paspas halısı ve metal logo seçimi yapabilirsiniz.

Mercedes CLK Serisi Paspas Seçimi İçin Tıklayınız

 

Mercedes CLS Serisi Halı Paspas Çeşitleri

Mercedes CLS serisi lüks ve sportif görünümü bir arada taşıyan araçlara sahip bir seridir. Günümüzde 3. Jenerasyon ile piyasada yer almaktadır. Bagaj kapağı üzerinde yer alan CLS 350 gibi ifadeler otomobilin sahip olduğu motor hacmini belirtirken üretim yılı hakkında bilgi vermez sipariş verirken aracınızın üretim yılını bize iletmeniz gerekmektedir. Paspas halısı seçimi yaparken ayrıca metal logo seçimi de yapabileceğinizi unutmayınız.

Mercedes CLS Serisi Paspas Seçimi İçin Tıklayınız

 

Mercedes E Serisi Halı Paspas Çeşitleri

En ünlü ve en çok satılan Mercedes serisi E serisidir desek yanlış olmaz. Mercedes  E serisi için paspas sipariş vermek isteyen müşterilerimiz Mercedes E 180 paspas veya Mercedes E 200 halı paspas takımı sipariş etmek istiyorum diyor fakat bu yeterli olmuyor. Örneğin Mercedes E200 2020 model olabileceği gibi 1989 modelde olabilir. Mercedes’in uzun yıllardır ürettiği bir seri olan E serisi yıllar içinde pek çok kasaya ve gövde stiline sahip olmuştur. Bu nedenle paspas siparişi verdiğinizde aracınızın W ile başlayan kasa kodunu veya üretim yılını bizimle paylaşmalısınız. Ayrıca ürün seçimi ekranından paspas halısı seçimini yapabilir, metal logo seçimini yapabilirsiniz.

Mercedes E Serisi Paspas Seçimi İçin Tıklayınız

mercedes vito halı paspas

 

Mercedes GL Serisi Halı Paspas Çeşitleri

Mercedes gl serisi günümüze kadar 3 jenerasyon üretilmiştir. Üretilen modellerin her birinin halı paspası birbirinden farklıdır. Bu nedenle paspas siparişi verirken GL 320 gibi bir model ismi paylaşmanız yeterli olmaz. Aracınızın üretim yılını ve X ile başlayan kasa kodunu paylaştığınız durumda uygun paspas kalıbını belirleyebiliriz. Sipariş ekranında aracınızın görselini bulabilir ve seçiminizi yapabilirsiniz.

Mercedes GL Serisi Paspas Seçimi İçin Tıklayınız

 

Mercedes GLA Serisi Halı Paspas Çeşitleri

Mercedes için yeni bir seri olan GLA serisi Mercedes A serisi ile benzer bir platform üzerinde üretilen bir seridir. Üretilen modeller mini suv klasmanında yer almaktadır. GLA 200 paspas araması için aşağıda yer alan modeller arasından seçim yapabilir ve en uygun paspası hemen sipariş verebilirsiniz.

Mercedes GLA Serisi Paspas Seçimi İçin Tıklayınız

mercedes orjinal paspas

 

Mercedes GLK Serisi Halı Paspas Çeşitleri

Mercedes’in tek bir model ürettiği ve sonrasında üretimini bıraktığı bir seri olan GLK serisi halı paspas seçimini aşağıda bulunan link üzerinden yapabilirsiniz. Halı paspasınızın kenar rengini değiştirebilir dilerseniz Metal logo ekletebilirsiniz.

Mercedes GLK Serisi Paspas Seçimi İçin Tıklayınız

 

Mercedes ML Serisi Halı Paspas Çeşitleri

Mercedes gl serisi ile benzer gövde ve iç mekan tasarımına sahip ml serisi için de halı paspas üretimi yapıyoruz. Ürün sayfasından paspas halısı seçimi, kenar rengi seçimi ve isteğe bağlı metal logo seçimini yapabilirsiniz. Telefon ile verilen siparişlerde aracın modeli de belirtilmelidir.   

Mercedes ML Serisi Paspas Seçimi İçin Tıklayınız

 

Mercedes SLK Serisi Halı Paspas Çeşitleri

Mercedes SLK serisi içinde 2 kişilik spor otomobiller yer almaktadır. Renkli ve sportif bir seri olan Slk serisi çok çeşitli döşemelere sahiptir. Örneğin bazı modeller kırmızı döşemelere, bazı modeller ise mavi deri döşemeler ile gelmektedir. Paspas siparişi verirken oto döşeme rengine uygun kenar seçimi yapabilir ve aracınıza tam uyumlu olarak imal edilmiş velur halı paspas kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Slk serisi için oto paspas siparişi verirken aracınızın üretim yılını veya W ile başlayan kasa kodunu paylaşmanız gerekmektedir. Ürün satın alma ekranından paspas halısı rengini, kenar rengini belirleyebilirsiniz. Metal logoları seçimini de yine ürün seçimi ekranından yapabilirsiniz.

Mercedes SLK Serisi Paspas Seçimi İçin Tıklayınız

 

Ekrem Oto Döşeme Malzemeleri – Hakkımızda

Oto paspas üretimine 2002 yılında ithal otomotiv halıları kullanarak başlayan firmamız sürekli malzeme çeşitliliğini arttırmış ve müşteriye farklı opsiyonları bir arada sunmuştur. Üretimde yalnızca sertifikalı otomotiv halıları kullanan firmamız tüm ürünleri tam kalıp olarak üretir ve müşteriye teslim eder. Orta üst segmentler için üretim yapan firmamız aynı zamanda ürettiği ürünleri yurt dışına da ihraç etmektedir. İnternet sitesi üzerinden sipariş verebileceğiniz gibi telefon ederek de sipariş verebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bizim için öncelik olup Beğenilmeyen her ürünün kullanılmadığı taktirde iade alınabileceğimizi belirtmek isteriz.