Kurumsal

Firmamız 1977 yılında faaliyetlerine Ekrem Oto Döşeme adıyla başlamış olup otomotiv tekstili ürünlerinin satışını yapmaktadır. Satışını yaptığımız ürünler arasında özel otomotiv kumaşları, otomotiv derileri ve velur oto halı paspas çeşitleri yer almaktadır. Yurt içindeki faaliyetlerimizi palaztex.net olarak sürdürmekteyiz. Palaztex lisanslı markamızdır.

Palaztex olarak tüm ürünlerimizi online ortamda sergilemekteyiz. İnternet sitemizde satışa sunduğumuz ürünleri “PAYTR” güvenli ödeme yöntemiyle kredi kartı ile taksitlendirerek ya da havale & eft ile satın alabilirsiniz. Satışı yapılan tüm ürünler özenle paketleniyor ve anlaşmalı kargo firması ile adresinize gönderiliyor.

1977 – Kuruluş

1977 yılında kurulduğumuzda, oto döşeme tamiri ve yapımı alanında hizmet vermekteydik. Genellikle Bmw, Mercedes gibi araç markaları için çözümler sunmaktaydık. Oto döşeme yapımı oldukça zor bir iştir. Yalnızca doğru malzeme kullanmak değil bu malzemeleri uygun bir şekilde birleştirmek ve bunu estetik bir bakış açısı ile yapmak gerekmektedir.

oto halı paspas üretimi

2002 – Velur Halı Paspas Üretimi

2002 yılında Avrupa’dan ithal ettiğimiz otomotiv halılarını kullanarak velur halı paspas üretimine başladık. O yıllarda ürettiğimiz paspasların satışını yalnızca yurt içinde yapmaktaydık. Bugün olduğu gibi o günde müşterilerimiz ürünlerin kenar, dikiş ipi ve halı rengini değiştirebilmekteydi.

palaztex şaşmaz showroom

2008 – Online Pazarlama

2008 yılında ilk internet sitemiz olan www.ekremotodoseme.com yayın hayatına başladı. İnternet sitemiz üzerinden üretimini yaptığımız ürünlerin satışını yapmaya başladık. İnternet sitemizin yayına girmesinin ardından, her ile kargo ile ürün gönderimi yapmaya başladık.

2020 – İhracat Faaliyetleri

2020 yılında yurt dışında hizmet veren sitemiz palaztex.com üzerinden satış işlemlerimize başladık. Yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da müşterilerimiz ürünleri satın almadan önce özelleştirebiliyordu.

2022 – palaztex.net

2022 yılında ekremotodoseme.com üzerinden gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimizi palaztex.net üzerinden devam ettirme kararı aldık. PalazTex lisanslı markamızdır.

1977’den beri özenle…

aracıma uyar mı