tarihinde yayınlandı

Velur Halı Paspas vs Sıradan Halı Paspas

velur halı paspaslar ve sıradan paspaslar farkları

Bugünkü blog yazımızda PalazTex olarak üretimini yaptığımız velur halı paspaslar ve piyasada bulunan sıradan oto halı paspaslar arasındaki farkları, velur halı paspasın neden özel bir ürün olduğunu anlatacağız. Ayrıca aşağıda konu ile ilgili hazırladığımız videoyu izlemeyi unutmayın.

Neden Velur Halı Paspas

Velur halı paspasın diğer paspaslardan farkı nedir sorusunun birden fazla cevabı var. Ana başlıklar altında temel farkları aşağıda bulabilirsiniz. Kısacası velur halı paspas kolay temizlenebilir, sık dokuma yüzey yapısına sahiptir, kokusuzdur.

Velur Paspas Kolay Temizlenir

Velur halı paspasın kolay temizlenebilir olmasının sebebi sık ve düzenli yapıda dokunmuş yüzey yapısı ile ilgilidir. Videoda da anlattığımız gibi velur otomotiv halıları sıradan halılara göre farklı, kadife yüzey yapısına sahiptir. Bu yüzey yapısı kumun vs paspas yüzeyi üzerinde kalmasını sağlar. Dolayısıyla velur paspasları silkelemek bile çoğu zaman yeterli olur.

Velur Paspaslar Konforlu Bir Basma Zemini Sunar

Yumuşak yüzey yapısı velur paspasların uzun yolculuklarda konforlu bir basma zemini sunmasını sağlar. Kadife şeklindeki yüzey dokusu kullanıcıya keyifli bir sürüş için gerekli konforu sağlar. Sıradan paspaslara göre daha yumuşak bir zemin yapısı ile konforlu bir sürüş sağlar.

Velur Paspaslar Kokusuzdur

Velur otomotiv halıları içeriğinde koku yapan ya da sağlığa zararlı bir madde içermezler. Yüksek hava sıcaklıklarında kauçuk paspasların aksine herhangi bir kokuya sebep olmazlar.