Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Sipariş Veririm?

Satın almak istediğiniz ürünü sepete ekledikten sonra üyelikle veya üyeliksiz sipariş oluşturabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden satışını yaptığımız ürünlerin ödemesini dilerseniz kredi kartı ile ya da Eft & Havale ile yapabilirsiniz.

Sipariş Verdiğim Ürün Ne Zaman Gönderilir? 

Sipariş verilen ürün 2-5 iş günü içinde anlaşmalı kargo firması ile gönderilir. Gönderim sonrasında takip numarası sisteme girilir ve kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz. Siparişinizi “Hesabım” sayfasından takip edebilirsiniz.

İade Şartları Nelerdir?

Velur halı paspaslar sipariş üzerine üretilen, kişiye özel ürünler olduklarından iadeleri mümkün değildir. Bu nedenle sipariş vermeden önce aklınıza takılan tüm soruları sorabilir, dilerseniz numune talebinde bulunarak renk ve malzeme konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgiyi “İptal & iade prosedürü” sayfamızdan alabilirsiniz.

Velur Paspaslar Nasıl Temizlenirler

Kadife yüzey yapısına sahip velur halı paspaslar orta sertlikteki bir halı fırçası ile rahatlıkla temizlenebilir. Velur paspaslar yıkanabilir ürünler olup yıkadıktan sonra tam kurutulmaları tavsiye edilir. Velur halı paspaslar çamaşır makinesinde yıkanamaz ve basınçlı su ile durulanamaz.

Paspaslar Zeminde Kayar mı?

Eğer aracınızın taban halısı üzerinde paspas tutucu klipsler mevcutsa, velur paspaslar bu klipslere tutunacak şekilde orijinal halı paspas setinde olduğu gibi klipsli olarak üretilir. Aracınızın taban halısı üzerinde klips yoksa eğer sipariş esnasında standart paspas klipsi talebinde bulunabilirsiniz.

Velur Paspaslar Koku Yapar mı?

Velur paspaslar AB menşeili otomotiv halıarından üretilir ve bu otomotiv halıları içeriğinde atık malzeme barındırmazlar. Bu sayede her mevsimde kokusuz ve keyifli bir kullanım sunarlar.

Aracım Sağdan Direksiyonlu, Uyum Sağlar mı

İnternet sitemizde listelenen ürünler soldan direksiyonlu araçlar içindir. Fakat pek çok sağdan direksiyonlu araç için de üretim yapıyoruz. Şablon kontrolü için lütfen iletişime geçiniz.

Kapıda Ödeme Var mı

Ürünler kişiye özel hazırlanan ürünler olduklarından yalnızca ödeme sonrasında imal edilmektedir. Kapıda ödeme mevcut değildir.