tarihinde yayınlandı

Oto Halı Paspas İmalatı

Oto halı paspas imalatı ile her model ve marka araca hizmet vermekteyiz. Günümüzde pek çok Premium araç fabrika çıkışlı özel halı paspaslar ile gelmekte. Bunun temel sebebi halı paspasın her zaman diğer paspaslara göre araç içinde çok daha şık durması. Halı paspaslar piyasadaki pek çok üretici tarafından ev tipi halılar kullanılarak imal edilmekte. Fakat bu paspasları kullanan müşterilerimiz şu tür geri dönüşler yapmakta.

“Paspas zeminde hareket ediyor.”  “Kullandığım paspaslar fren veya gaz pedalı altına giriyor”

Ankara Araca Özel Paspas Dikimi

Eğer klasik bir aracınız var aracınıza uyumlu paspas bulamıyorsanız aracınız ile iş yerimize geldiğiniz taktirde tam uyumlu paspasınızı imal edebiliriz. Ankara’da ikamet eden müşterilerimiz randevu alarak iş yerimize geldiğinde farklı renk seçenekleri arasından seçim yapabilir. 

Aracınıza özel dikim paspas seti için Ankara Şaşmaz Oto Sanayi Sitesinde bulunan adresimizde hizmet vermekteyiz.

Orijinal Otomotiv Halıları

          Bu tür şikayetler aslında paspas için doğru malzemenin kullanılmıyor olmasından kaynaklanmakta. Peki ne yapabilirsiniz ? Öncelikle halı paspas imalatında orijinal otomotiv halıları kullanılmalıdır. Bu otomotiv halıları ev veya ofis tipi halılara göre sert bir yapıdadırlar. İşte bu sert yapılarından dolayı ayak altında katlanmazlar ve sürüş güvenliğinizi tehdit etmezler. Aklınıza şu soru gelebilir. Neden otomotiv halıları zeminde kaymıyor ve katlanmıyor ? Bu sorunun cevabı halı paspas imalatı için kullanılan halının zemin yapısında gizli. Üretimde kullanılan halıların zeminleri bir tür polipropilen veya kauçuk malzeme ile kaplanmıştır. Bu malzeme pürüzlü yapısı ile otomobilin taban halısına tutunur ve zeminde kaymaz. Ayrıca araca özel klipsler ile paspas zemine sabitlenebilir. Bu kauçuk taban aynı zamanda paspasa oldukça sağlam bir yapı kazandırmaktadır. Halı paspaslar bilinenin aksine bu kauçuk taban sayesinde kolay kolay yıpranmazlar. Son olarak bu kauçuk taban paspas üzerindeki suyu veya örneğin dökülen bir meyve suyunu taban halısına sızdırmaz. Araca özel paspas için bizi aramayı unutmayınız.

oto paspas

Velur Oto Halı Paspas Çeşitleri

          Halı paspasları firmamız tarafından ithal edilen otomotiv halılarından ilgili araca tam uyumlu olarak üretiyoruz. Bu otomotiv halılarının üretimi maalesef ülkemizde yok. Dolayısıyla ithal ediyoruz. Üretici firmalar ise Hollanda ve Belçika da bulunmakta. İnternette kısa bir araştırma yaparak bu firmaların isimlerine ulaşmanız mümkün. Bu firmalar ürettikleri paspas halılarını pek çok otomotiv standardı ile tamamlamakta. Örneğin her halı EN 14041 standardına sahip olarak üretiliyor. Bir diğer ilginç bilgi ise bu halılar geç tutuşur ve kendi kendine söner şekilde üretiliyorlar. Tahmin edebileceğiniz gibi bu da bir otomotiv standardı. Ayrıca Bu halıların yapılarının velur kalitede olduğunu ve bu sayede kolayca temizlenebildiğini unutmamak gerek. Özel dikim oto paspas için bizden fikir almayı unutmayınız.

VELUR HALI PASPAS KATEGORİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Mercedes, Bmw… Orijinal Paspas Halıları

          Stoğumuzda çok sayıda her biri birbirinden farklı halılar bulunuyor. Bu halılar arasında Mercedes, Audi, Bmw, Volkswagen gibi firmaların araçlarında kullandığı pek çok orijinal paspas halısıda bulunmakta. Halıların ithalatını biz yaptığımızdan her zaman çok sayıda halıya ulaşabiliyoruz. Bej, siyah, kahverengi, füme, gri gibi renklerin yanı sıra çok kullanılmayan mavi, yeşil gibi halılarıda stoğumuzda bulunduruyoruz. Bizim oto halı paspas yapımı adeta bir sanat.

mercedes halı paspas

Tam Uyumlu Paspaslar – Halı Paspas İmalatı

          Her halı paspas ilgili araca tam olarak uyumlu üretiliyor. Üretim aşamasında hazırladığımız milimetrik hassasiyete sahip şablonları kullanmaktayız. Dolayısıyla aracınıza tam uyum garantisi veriyoruz. Paspasları yalnızca belirli standarttaki halılardan üretmekteyiz. Velur halı paspasları 2000-3500 g/m2 ağırlığında ki halılardan üretmekteyiz. Kalite politikamız sebebiyle ince ve düşük gramajlı halılar kullanmıyoruz.

bmw orjinal bej halı paspas

Kargo İle Kapınıza Kadar Teslimat

          Halı paspaslar hazırlandıktan sonra Türkiye’nin her noktasına kargo ile gönderiliyor. Kargolama süreci öncesinde müşterilerimizi tam olarak bilgilendiriyoruz. Ürünleri korunaklı poşet içerisinde veya karton kutu içerisinde gönderiyor ve takip numarasını müşterimizle paylaşıyoruz. Kişiye özel oto paspas çeşitleri ile her zaman hizmetinizdeyiz.

mercedes paspas takımı

30 Farklı Halı – Pek Çok Renk Seçeneği İle Halı Paspas İmalatı

          Halı paspas için renk seçiminde bulunacak müşterilerimize online kataloğumuzu kullanmalarını tavsiye ederiz. Katalog içinde her bir halının ağırlığı, kalınlığı gibi bilgiler yer almaktadır. Seçim yapmadan önce taban halısı rengini belirlemeniz yararınıza olacaktır. Halı paspasların en dekoratif noktası ise deri biye kenarlarıdır. Bu deri biye kenar paspasın çok şık durmasını sağlıyor. Ayrıca onlarca farklı renk arasından dilediğiniz seçimi yapmanıza imkan veriyor. Yine deri biye kenarı dikerken kullandığımız dikiş ipi rengi isteğinize özel olarak belirleniyor. Oto halı paspas imalatı için doğru adres Ekrem Oto Döşeme

mercedes paspas takımı

Ankara Şaşmaz Halı Paspas İmalatı

          1977 yılında başladığımız serüvenimize bugün Ankara Şaşmaz oto sanayi sitesinde bulunan 600m2 kapalı alan kullanımı olan işletmemizde devam etmekteyiz. 2002 yılında yurt dışından otomotiv halıları ithal ederek araca özel halı paspas imalatına başladık. Paspasları imal ederken kullandığımız her malzemenin özel olmasına dikkat ettik. Eğer aranıza özel oto paspas arıyorsanız doğru adreste olduğunuzu bilmelisiniz. Ankara Şaşmaz halı paspas imalatı için Ekrem Oto Döşeme. 1977’den beri titizlikle, özenle…